Header Ads

Sabiani - Per ty vdes me deshire + "Me do a s'me do"


Sabiani ka publikuar sot nje tjeter kenge te re "Per ty vdes me deshire" e cila na friksoi pak, sidomos kur pame dhe reklamen e videokenges se re "Me do a s'me do" dhe po shpresojme qe ta doje se nuk duam qe Sabiani te vrasi veten. Jo Sabiiaaaan! Jooooo! Qyqja u bene te gjithe si Bruno Mars tu vra veten per femrat, po ka tjeter mo ka te tjera sa te duash cfare i keni keto ide ekstreme?! Kenga me pelqen shume se ma dedikuan ndaj nuk mund ta kritikoj. Me thane ti je yll ne te vertete per ty do vdes edhe une aq dua mu zbardh drita. Nderkohe dhe kenga "Me do a s'me do" premton te jete hit, te pakten nga videoja. Shyqyr qe kemi det e lahen gocat! Hiqi hiqi fare hahahhhahaha! Se bej shaka...jo jo nuk bej, e mire si te doni. Dhe dicka te fundit.Cfare ka ndodhur me Sabianin? Kacurrelat marshalla, po cfare eshte ai bark qe ka vene? Joooo! Ne palester shpejt! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.