Header Ads

1MAN feat. Alban Nimani - Lucky Buddha


Ashtu sic ju kishim premtuar ja dhe videoja e kenges "Lucky Duddha" nga 1Man dhe Alban Nimani. Kjo video fantastike eshte xhiruar ne disa vende te botes gjate performancave te Albanit (Meksike) dhe pushimeve te 1Man ne Tailande, Itali,Amerike etj ama ai qielli i bukur blu eshte i Prishtines :) . Mesaduket vellezerit jo vetem kendojne Lucky, por dhe jane te tille. OK, degjojeni me poshte. Fantastike! 
ps. Nje kuriozitet i vogel. 1Man eshte i njohur ne Kosove per pasionin e tij rreth motorrave dhe ka marre pjese ne xhirimet e videos "Shine Your Light" te Rita Ores ne Kosove. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.