Header Ads

Dafina Zeqiri flet keq Genten,Tunen, Besfortin,Bleron,Zanfinen etj -DEGJO ketuKjo eshte endrra me e keqe jo vetem e cdo artisti, por dhe e cdo personi ne planet lol. Te publikohen bisedat private ne publik. Ne te gjithe kemi momente kur per nje arsye apo tjeter fillojme dhe i japim gojes kot, por kur keto biseda behen publike kukuuuuu. 

Kjo video sapo eshte publikuar ne YouTube sot ne te cilen shfaqet nje ane tjeter e Dafina Zeqirit, ku ajo flet per disa personazhe te Estrades Shqiptare negativisht si dhe per aktivitetet muzikore qe zhvillohen ne Kosove. Gjithashtu kengetarja e cila flet 24/7 per muzike e ben te qarte qe paret jane shume te rendesishme per te dhe shton se nuk jep intervista pa pagese lol. Ok s'ka nevoje me fol me tej, degjoni pergjimet me poshte dhe mesoni vete. 

Personalisht, mendoj se kjo nuk eshte e drejte. Te gjitha artistet e Estrades flasin para mbrapa, por tashme ky rast besoj do ju behet te gjithave mesim qe heren tjeter te jene me te kujdesshme kur flasin e me ke flasin.  

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.