Header Ads

Eltina Minarolli dhe Xhani Shqerra sjellin - Tek ti dua te jemXhani Shqerra dhe Eltina Minarolli jane bashkuar per te sjelle versionin akustik te kenges "Tek ti dua te jem" qe kengetarja ka publikuar vite me pare. Ne kete bashkepunim te bukur me muzike te Gent Myftaraj dhe tekst te Zhenevjeva Minarollit, Xhani dhe Eltina shoqerohen ne kitare nga Lambert Jorganxhi me nje video xhiruar live ne nje mbremje per artistet e rinj. Me poshte po ju sjellim nje paraprezantim te kenges, nderkohe qe videon do keni mundesine ta shihni se shpejti premiere ne Albaniac. 


Nderkohe ketu po ju sjellim dhe nje prej kengeve tona me te preferuara nga Xhani publikuar kater vjete me pare - Pa fund. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.