Header Ads

Kengetarja me Seksi ne Shqipe 2013

Fituesja e vitit te shkuar Genta Ismajli 

A jeni gati? Si cdo vit per tete vitet e fundit dhe kete vit ne jemi gati per te publikuar listen e 10 Kengetareve me Seksi ne Shqipe sipas Albaniac! Ndaj kengetare bukuroshe ngado qe jeni filloni publikoni fotot tuaja me hot per te na terhequr vemendjen dhe per te na dhene nje arsye me shume se perse duhet te jeni ne listen tone. Vitin e shkuar Kengetarja me Seksi ne Shqipe u shpall Genta Ismajli.

Fitueset e viteve te shkuara:

Genta Ismajli 2012
Dafina Zeqiri 2011
Tuna 2010
Bleona Qereti 2009
Elvana Gjata 2008
Zanfina Ismaili 2007
Adelina Ismaili 2006
Adelina Ismaili 2005

1 comment:

  1. Une mendoj qe Nora Istrefi e meriton me shume se kushdo dhe me shume se cdo here tjeter, te jete fituesja e ketij viti :)

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.