Header Ads

Ja si hyn shqiptari ne RING me fitu - Video


Kjo eshte hyrja me fantastike qe kam pa ndonjehere ne cfaredo lloj dueli qofte profesional, qofte underground etj. Fillimisht mendova se ishte humor, por ne fakt videoja eshte e vertete dhe Euraldi "The Albanian Assassin" arrin te mposhte kundershtarin brenda nje minute. Cfare tipi! Hahahaha! Per nje moment thashe do e vrasi fare lmao. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.