Header Ads

Shqipet me hip-hop e zezaket me vallen e Tropojes


Dihet tashme qe shqiptaret prej vitesh kane pervetsuar hip-hopin dhe se fundmi po konkurojne dhe vete zezaket ne skenen boterore, por dhe zezaket nuk po ngelen pa na e marre hakun. Se fundmi perhere e me shpesh po shikojme video me zezake qe kercejne vallet shqiptare si ky ne videon e meposhtme qe e kerceka Vallen e Tropojes me mire se une! Bravo shqipzez! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.