Header Ads

Luana Vjollca tani dhe kengetare - Publikon "Me terbohu"


Kur punon tere kohes me muzikante, eshte mese e kuptueshme qe vjen nje moment dhe te duket dhe ty sikur di te kendosh lol, ndaj jemi duke shpresuar qe kjo kenge nga Luana eshte thjeshte dicka per qejf, dicka e momentit e jo dicka e perhereshme. Duke pasur parasysh kete, mendojme se kenga eshte e mire dhe pse e sterrmbushur me ritme e me pipza te cilat duken qarte qe jane perdorur per te mbuluar zerin e kengetares. Me nje video hot vec, kenga mund te rezultoj e suksesshme, vdesim per cik hot ne. 

Ps. Jalla mi moter, aq e embel sa eshte ne televizor, c'i kishte ato f&ck e m&t ne kenge lmao. Marreee Marreee! Hahahhahaha! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.