Header Ads

Lyrical Son publikon albumin e ri


Lyrical Son pas suksesit te kengeve "Mos shko" dhe "Me ta pyl" ka paralajmeruar dhe daten e albumit te ri "ZIMASAMSHEVY". Ky album do te dale ne shitje me daten 13 gusht dhe per ata qe i cudit pak titulli ne po ju shpjegojme se kuptimi i tij eshte Miza Mas Veshy. Kenget priten pas kesaj date te publikohen ne kanalin e P.I.n.T ne YouTube.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.