Header Ads

Miriam Canin e largojne nga The Voice - Aurela Gace i ze vendin


Oh kukuuuuu! Miriam Cani nuk do te jete me gjyqtare ne edicionin e ri te The Voice. Vendimi eshte marre tashme dhe ne mesojme se ate do ta zevendesoj ne panel kengetarja Aurela Gace. Me e bukura? Miriami as nuk e ka ditur kete vendim te organizatoreve.Jo mire Top Channel! Te themi te drejten, na vjen keq per largimin e Miriamit sepse gjithmone na ka pelqyer, por te pakten e kane zevendesuar me nje tjeter te preferuar tonen Aurelen e cila eshte tip dhe besojme do jete e suksesshme ne gjykim.

Ps. Aurela ne te njejten kohe eshte dhe gjyqtare e ftuar tek X Factor. najz lol 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.