Header Ads

Shqiptaret ne VMA 2013 Drita D'Avanzo, Rita Ora, Bebe Rexha


Ju tashme i keni pare MTV VMA (Amerike) qe u zhvilluan ne Nju Jork, por a e vute re se ndryshe nga cdo here tjeter kete vit ne VMA shqiptaret u prezantuan fuqishem? Drita D'Avanzo e Mob Wives u shfaq ne tapetin e kuq se bashku me mikeshat e saja, nderkohe qe shoqerohej dhe nga vajza. Rita Ora mahniti te pranishmit ne tapet duke sygjeruar se ndoshta vitin e ardhshem do jete ne skenen e VMA kur albumi i saj i dyte te hidhet ne treg. Nderkohe qe gjate spoteve publicitare te MTV per VMA kenga "Take Me Home" e nje tjeter shqiptareje Bebe Rexha ka sherbyer si kolone zanore.Ajjjjjj! Shqiptaret po e mbysin! Se shpejti artistet tane do jene kudo. ME NE FUND! SHQIPEEEE! Me so happy! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.