Header Ads

Rita Ora ne Time Square per DKNY - Shiko videon


Rita Ora kete jave ka qene ne 101 revista e gazeta amerikane, cka do te thote se promovimi per albumin e saj te ri ka filluar rendshem ne Amerike, e nga viti tjeter kengetarja shqiptare, pritet te jete nje prej emrave me te degjuar ne skenen muzikore ketu duke u shnderruar ne nje emer familjar porsi dhe ne pjesen tjeter te botes. Me poshte po ju sjellim nje video nga sesioni fotografik qe ajo realizoi javen e shkuar ne Times Square te Nju Jorkut per fushaten e re publicitare te DKNY te cilen vitin e shkuar e prezantoi mikja e saj 
Cara Delevingne. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.