Header Ads

Bebe Rexha - Comeback Kids - SHIKO VIDEON


Sic ju kishim paralajmeruar ja ku po ju sjellim dhe videon me te re te Bebe Rexha e cila titullohet "Comeback Kids". Ky ka qene nje vit i suksesshem per Bebe e cila ka publikuar dy bashkepunime qe u luajten ne radiot amerikane, ngjiten toplistat e kengeve me te shitura ne vend dhe pse pa shume publicitet dhe video.Kete video per "Comeback Kids", ajo e realizoi vetem per fansat e saj te cilet kishin kohe qe e kerkonin nje projekt te tille nga Bebe. Shtojeni ne listen e te preferuarave tuaja, sepse Bebe eshte shqiptarja e rradhes qe pritet te beje buje ne tregun amerikan. Suksese! 

Persa i perket kenges dhe videos ne na pelqen shume. Bebe ka nje stil unik dhe nje ze te vecante per tu patur zili.  

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.