Header Ads

Eminem dhe Rihanna - The Monster (kompozim i Bebe Rexha)


Eminem sot ka publikuar kengen e re nga albumi i tij i fundit, nje bashkepunim me Rihanna dhe me kompozim te shqiptares Bebe Rexha (lexo intervisten ne numrin e ri te Albaniac). Kengen mund ta degjoni me poshte dhe ne jemi te sigurt qe do jete hit. Suksese Bebe!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.