Header Ads

KAOS - Gezuar perhajrNe e kemi vecuar kete kenge si nje prej me te preferuarave te albumit te ri te KAOS ndaj s'ka nevoj te shtojme gje tjeter. Videoja fantastike, por do kishe dale me cool sikur te kishte dhe njerez me veshje popullore tu kercy rrep. Po kercimin e Napolonit pse jo? Po hedhjen e orizit dhe te qarat e nuses? Ku ka dasem shqiptare pa to apo thuaj kush qan me!No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.