Header Ads

Ingrit Gjoni dhe Gjeto Luca - Hajde Sonte


Jashaaaaaaaaaaaaaaa! Se na kish marre malli per cik tunde shkunde! Marshalla Ingridi si shpirt aty tek tuneli i Elbasanit. Floket e shkurtra i shkojne shume por, nuk kuptoj pse e rendon kaq tualetin, sepse kjo eshte shume here me e mire natyrale. Kenga e lezetshme, ama Gjetoja me ate pulovren kraheve ne mes te diskos jalla kujt i shkoi mendja?! Ndaloni nje moment dhe mendoni te ju shfaqet ne pisten e kercimit te diskos....FUTJA VRAPIIIIT! lol. Gjithsesi bashkepunim i kendshem jashaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! ps. 3:16 fiksim lol 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.