Header Ads

Kimete Kardashi harron rrenjet e saja shqiptare!


Qyqja mi Kimete c'paske qene! Shkove ne Amerike nderrove emrin nga Kimete Kardashi ne Kim Kardashian dhe tu rrit mendja sikur kush e di kush je. Po si s'ke turp na bon dhe sikur nuk e di ku bie e qe Shqiperia eshte shtet mi goce! Po ne kemi fakte mi goce qe ti e din shume mire bashke me ket motren tende se e para e punes kjo motra jote qi bon ket pyetje ka punu e ka pas ne programin e saj Angela Martinin. Po vellai yt mi Kimete te dashuren e kishte shqiptare, se ke honger dhe buk me te mi tu bofte dhjam mi dreq! Po ish burrin tend kush ta mori mi Kimete? Nji shqiptare ta mori Mila ja thojne emrin. Akoma s'te kujtohet Shqiperia eeee? Po motrat kush ti lidhi me Sherri Hill mi Kimete? Ti coi dhe ne javen e modes ne Nju Jork mi Kimete moj? Fadil shqiptari mi Kimete ti coi. Po nenen kush ta fotografoi e ta beri yll ne kopertinen e asaj revistes? Po Fadil shqiptari mi Kimete qysh harrove ti se ishe dhe ne studion e tij me 101 shqiptar te tjere! Po sa mosmirnjohse paske qene mi Kimete, si kshu ti? Po ne kemi fakte te kena dhe me fustan me flamur mi dreq si do e mohosh ti! Jo kshu Kimete se nuk bon mir. E sikur mos ta kishe thene dhe me ate ironine e "valley girl" ta kishim fale gabimin se e dime qe s'je shkenctore po amoooon se e dime nga e ke prejardhjen. Nga Armenia je mi goce mos na bo tangellik kot. E di ku bi Armenia ti? Aty tek bytha e Turqise, e vallaj me pat dal nga bytha e turkut ma mire nuk bahet! 
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.