Header Ads

Vali Kuqi - Arsye s'kam


Pas kenges "Rruga ime", Vali Kuqi rikthehet serisht me nje tjeter kenge te suksesshme e cila titullohet "Arsye s'kam" dhe ne tashme e kemi vendosur ne listen e te preferuarve te vitit. Me poshte mund te ndiqni videon dhe nese nuk ju mjafton, po postojme dhe nje version akustik te "Rruga ime". Nje nder talentet e reja me te mira ne vend. Urime! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.