Header Ads

Le mama e Nora Istrefit per me shume se nje muaji hiqet nga YouTube


Prej me shume se nje muaji (patjeter qe kemi numeruar!) e te pakten deri ne momentin e postimit te ketij lajmi, nje prej kengeve me te sukseshme te vitit "Le mama" e Nora Istrefit me Genen dhe Jean Diarra eshte hequr nga YouTube. Ne nuk e dime perse dhe as nuk na vjen ndermend ndonje arsye perse kjo kenge te mos jete online kupto ti, por ndihemi disi te habitur me faktin qe asnje nga skuadra e Nores nuk e paska vene re. Nje muaj dhe mos ti hedhesh syte videos tende me te suksesshme? Jalla! Kjo krijon nje nivel komplet stratosferik te inferioritetit lol. Nejse, ne per kete pune jemi, ja jua thame, beni ndonje gje rregullojeni se jane merzit fansat, pa ne e kemi shkarkuar me kohe e shohim kur te duam :P 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.