Header Ads

Rovena Stefa - E more per letra


Pas suksesit te videokenges "Malli" , Rovena vendosi te bej dhe nje kenge-seri te dyte me titullin "E more per letra". Tani...per rrymen muzikore qe perfaqson videokenga eshte mese cilesore, por ju me njihni mua dhe une s'rri dot pa ngacmuar ndaj...

Ne video ky djali si Herkuli dhe Rovena si Xena, gjenden ne nje pyll duke flirtuar dhe u prekur me njeri-tjetrin. Shkon Xena tek tenda e Herkulit, i cili po pergatiste shigjetat dhe i thote hajde se do dalim per gjueti. Ene dalin per gjueti keta, vrasin dicka qe nuk shfaqet ne video dhe fillojne e gatuajne. Gatimi nuk i pelqeu Xenes e cila i beri nje te pare Herkulit dhe ky e mori ne krahe dhe filluan te bejne dashuri. Tani shtrohet pyetja...ke mori per letra Herkuli? Perse i duheshin letrat Herkulit ne pyll? E se fundimi...cfare ishin keto letrat qe i duheshin Herkulit, se Herkuli te cante s'pyeste per letra hic! 

Per mua videoja duhej te ishte keshtu. Xena dhe Herkuli martohen ne Shqiperi. Kur Herkuli vret nje perbindesh ne Gjermani dhe mbreti gjerman i thote tani do marresh gocet time per nuse. Herkuli nuk i thote dot jo, se ofendohet mbreti dhe e vret dhe vendos te martohet. Ne dasem ftojne nje kengetare egzotike dhe kjo eshte Xena e cila kur shikon gruan e shpifur gjermane te Herkulit fillon kendon - E more per letraaaa shkove tek ajo tjetraaaaa . Ene pendohet Herkuli merr Xenen dhe arratisen ne pyll. Kjo po do ishte video! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.