Header Ads

Bebe Rexha - Monster Under My Bed


OMF! Sepse nuk e ka publikuar Bebe kete kenge si singel te sajen nuk e kuptoj! Nje milion here me mire se versioni i Eminem dhe Rihanna!!!!!!!!!!!!! BEBE!!! Kjo duhej te ishte singla e saj. FIKSIM! WOW! Nje miks midis Lorde dhe Shakira, te tjeret do vrisnin per nje kenge te tille. Nderkohe Bebe eshte ne turne per promovimin e "Take Me Home" si dhe ne studio per realizimin e albumit te saj debutues qe as nuk dyshojme se do te jete super! 

1 comment:

  1. cfar budalle qe nuk e mbajti per vete kete kenge bebe ncncncncncnc por te pakten shyqyr zotit per demon <3

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.