Header Ads

Elvir Muriqi vs Caparello (foto)


Elvir Muriqi u ndesh sot ne Nju Xhersi te Amerikes kunder australianit Caparello per titullin kampion boteror por pas dhjete raundesh ndeshje te bukur ishte Caparello ai qe fitoi ndeshjen me piket me te larta nga gjyqtaret. Gjithsesi, perpos moshes me te vjeter dhe gjatesise, Elvir Muriqi beri nje ndeshje te forte dhe ne i urojme suksese ne ndeshjet e metejshme e vazhdojme te jemi krenar me te si boksieri shqiptar ne Amerike me arritjet me te larta ne kete sport. Me poshte po ju sjellim disa fotografi nga ndjeshja.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.