Header Ads

Etnon me Yll Limani & Dj Dagz - Pretty Woman


Nuk di pse kenga eshte titulluar "Pretty Woman" se ajo goca duket si nusja e Drakules hahahhahaa. OK shaka, shaka, sepse eshte hot, por sinqerisht me kete makiazh qe i kane bere, nese keni pare filmin Blade, ne serine e pare kjo vajza ngjason shume me nje vampire aty dhe mua kjo me erdhi direkt ne mendje. Kenga eshte e lezetshme, ndoshta duhej me shume Ylli Limani, me pak Etnon, por serisht kenga eshte ok. Videoja gjithashtu. Ama dikush duhet ti thoje, qe as ne Luver nuk eshte Monaliza e vertete e vendosur per ekspozim, line ma me e vjedh hahahhahaa. Te kishte qene "Motra Tone" edhe e besonim. Nejse, ky bashkepunim duket i suksesshem dhe Ylli tashme perfundimisht ka zene vendin e tij ne Estraden Shqipetare. 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.