Header Ads

"Hold On" nga Njomza, nje kenge po aq seksi sa dhe imazhi i saj


Njomza ka publikuar sot "Hold On" kengen e saj me te re e cila na pelqen per menyren e brishte dhe seksi qe eshte kenduar. Gjithsesi  pavarsisht se nje kenge e bukur, ne jemi ende duke pritur diten kur ajo do te kendoje nje kenge e cila do ti jape mundesine te shpalos komplet vokalin e saj super, i cili shpesh here na kujton Christina Aguilera dhe kete e themi si komplimentin tone me te mire. Kur ajo dite te vij, nuk do kete me te ndalur per Njomzen, e cila duket se eshte vetem minuta larg deres se duhur drejt suksesit. Sexy Njomza!

1 comment:

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.