Header Ads

Hersi Matmuja merr pjese ne "Eurovision in Concert"


Organizatoret e festivalit te pervitshem "Eurovision in Concert" kane konfirmuar dhe pjesmarrjen e Hersi Matmujes ne kete festival, i cili zhvillohet ne Hollande me daten 5 prill. Pervec finales se Eurovizionit, ky koncert eshte dhe eventi me i madh qe zhvillohet rreth ketij festivali dhe eventi ku shpesh here jane vendosur dhe vlersuar interpretuesit me te mire te cdo edicioni. Shqiperia ka marre pjese pothuajse cdo vit ne kete koncert dhe ne na vjen mire qe dhe Hersi do te jete prezente. Ne do mundohemi te ju sjellim me teper informacione ne ditet pasuese si dhe foto e video nga koncerti ne prill. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.