Header Ads

Jason Nika nje prej 10 djemve me hot te revistes "Seventeen"


Revista amerikane me popullore per adoleshentet "Seventeen" ne nje prej rubrikave te saj perzgjedh dhe dhjete djemte me te bukur/seksi te vitit te cilet me pas prezantohen ne faqet e kesaj reviste si dhe online, por dhe japin keshilla ne lidhje me tema te ndryshme nga jeta shoqerore e adoleshenteve. Kete here nje prej 10 djemve te seleksionuar nga kjo reviste eshte dhe shqiptari Jason Nika, i cili ka lindur ne Shqiperi dhe eshte zhvendosur ne Brooklyn se bashku me familjen qe prej moshes 2 vjecare. Jo po se thoni nuk jemi rrace e bukur :))) Me poshte keni videon prezantuese te Jason e per me teper ndiqeni ate ne Twitter @hotguyjay1
1 comment:

  1. Kane harruar Shqiptaret qe ka edhe emra Shqiptare?

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.