Header Ads

Sheila Haxhiraj - Baby LoverOh wow Sheila! Ne "Baby Lover" kengetarja duket se paralajmeron se  e ka marre seriozisht idene per te qene ne krye te skenes muzikore shqiptare. Kjo femer eshte yll dhe kjo video vazhdon ta konfirmoje. Sigurisht, shfaqja e saj me vetem boje ne trup ben te veten lol, por kjo femer ne cdo look ne cdo skene duket super. Persa i perket kenges te them te drejten me degjimin e pare mu duk shume e zakonshme, por pasi mu mesua veshi, ndryshova mendim dhe them se eshte kenge qe me nje promovim te mire radiofonik mund te shnderrohet ne hit. Min 1:40 e me tej kenga eshte super. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.