Header Ads

Shpat Deda - M'fal


Nje nder artistet e rinj me te mire ne Shqipe. Me pelqen shume muzika e Shpat Dedes i cili dhe videot i ka jo me pak te vecanta. Nder te paktet artiste, te cilin nuk do nguroja per ta pare live ne koncert. "M'fal" eshte thjeshte fantastike. Teksti gjithashtu eshte mjaft i gjetur / s'du me te dhane / endrra qe s'me kane  mu / m'fal moj zane, m'fal qe te kam idhnu/

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.