Header Ads

Anita Latifi ne rrugen e suksesit ne "DSDS 2014" (Gjermania kerkon nje yll)

Kliko ne foto per te pare videon e Anites ne DSDS 

Ka filluar sezoni i ri i "DSDS" dhe si per cdo vit ne rradhet e konkuruesve nuk mungojne dhe shqiptaret. Kete here ne zbuluam Anita Latifin, nje 17 vjecare me origjine nga Kosovo e cila terhoqi vemendjen e jurise dhe u kualifikua per ne rangun tjeter pas interpretimit te mire te kenges "Super Bass" te Nicky Minaj". Rreperi i njohur Prince Kay One nuk e fshehu dot aprovimin e tij per Aniten gjate gjithe interpretimit, biles kur mori vesh qe ishte shqiptare ngriti dhe duart ne ajer duke bere shqiponjen dhe thirrur "Albo". 


Hahahaha! Fiksim! Ne lajme te tjera dhe pse nje prej me te preferuarave ne kete program, Anita ka pasur nje skandal te vogel, pasi flitet qe ne FB eshte publikuar nje video e saj nudo. Sa do ndikoj kjo ne konkurimin e saj nuk e dime, por ka shume mundesi qe te jete thjesht thashethem. Mbi te gjitha kushdo qe e ka postuar mund te vendoset perpara ligjit pasi ajo eshte minorene. Nejse, larg ketyre debilliqeve, ne mendojme se Anita ka shance te mira nese vazhdon te shfaqet si rrepere ne "DSDS", nderkohe qe zeri i saj per te kenduar ka nevoje per me teper pune. Gjithsesi ajo eshte shume simpatike dhe besojme se ka per te fituar zemren e publikut. VOTONI SHQIPE! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.