Header Ads

Aurela Gace nuk do jete me ne "The Voice"


Aurela Gace ka vendosur te mos jete me pjese e jurise se "The Voice of Albania". Kengetarja ka shpjeguar ne detaje, perse mori kete vendim (lexo ne foton e mesiperme) duke shokuar disi fansat e saj qe nuk e prisnin te ishte me e ndjeshme se Miriam Cani :P Megjithate ne e kuptojme me se miri kete vendim dhe faktin perse ajo i rendon kaq shume kesaj arsyeje. Aurela tashme eshte nene, e shikon boten me nje sy dhe ndjenje tjeter, shtoi ketu dhe veshtiresite qe ka pasur ne karriere...mese e justifikueshme. Cila mendoni se do te jete gjyqtarja e ardheshme? Nuk di pse, por me erdhi ndermend emri i Arberie Hadergjonaj. Besoj se ajo do pershtatej shume mire ne kete program. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.