Header Ads

Tuna largohet nga "X Factor"


Sipas "Gazeta Express", Tuna e cila per dy vjet rradhazi ka qene njera prej kater gjyqtareve te jurise se "X Factor Albania" nuk do te jete pjese e kesaj jurie ne edicionin e katert. Nderkohe qe vete kengetarja nuk eshte shprehur ne lidhje me kete lajm, sipas "Express" arsyet e largimit mund te jene problemet qe ajo ka pasur pergjat edicionit te fundit me Sonin, Alketen dhe vete Vera Grabocken. Nderkohe per vendi e saj mendohet se do te perzgjidhet Genta Ismajli e cila ka qene ne kete pozicion dhe me pare si gjyqtare ne jurine e "Gjeniut te vogel". 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.