Header Ads

Elina Duni - Shuj (Hush)


Elina Dunin e kam shume qejf dhe muzika e saj me ndjell emocion. Me ben te fik dritat, ndez nje cigare e te hedh veshtrimin pertej dritares si dikur ne Shqiperi...po ku te le komshiu qe ka lene dritaren e banjos hapur o legeeeeeeeeeeeeen! Hahahahahahahaha! Ok ok se bej shaka, por sinqerisht me pelqen shume Elina dhe mendoj se eshte nje nder artistet me te mira te brezit tone. "Shuj" eshte nje tjeter kenge e magjishme ne repertorin e saj dhe me kujton pak Irrepressibles. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.