Header Ads

Elizabeth Ivezaj fiton Miss Michigan 2014 dhe pretendon kuroren e Miss USA


Me ne fund dhe shqiptaret e Amerikes do kene nje bukuroshe qe do ti prezantoj denjesisht ne konkursin e bukurise Miss USA 2014. Ajo quhet Elizabeth Ivezaj nga shteti i Miciganit e cila me elegancen dhe bukurine saj na jep shprese se ndoshta kete vit do te shohim dhe nje shqiptare ne Top5 te Miss USA, perse jo dhe fituese? :))) Suksese Elizabeth! 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.