Header Ads

Noizy publikon kenget Lollipopa,Sa shume te du, 1 Shans dhe videon Ke ngju per mu


Fansat e Noizy duhet te jene mese te lumtur sot, pasi rreperi ka publikuar tre kenge dhe nje video ne kanalin e tij zyrtar ne YouTube. "Sa shume te du" eshte nje bashkepunim me Nolian, ndersa ne "Lollipopa" ai bashkepunon me Orinda Huten duke e rikthyer ne muzike pas nje kohe shume te gjate e ne po shpresojme qe Orinda te sjelle muzike te re se shpejti, sepse gjithmone ka pasur kenge te bukura. Nga te katerta kenget e preferuara jone eshte "Ke ngju per mu" e cila ka dhe nje video te lezecme. Ja ku i keni me poshte te gjitha. 
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.