Header Ads

Stefania nga Bullgaria kendon shqip per bullgaret - Shiko "Cmenduri ne gjak"


Te mos e kisha pare vete nuk do e kisha besuar per 101 arsye, megjithate me behet qejfi qe muzika shqiptare ka filluar te influencoje kaq shume ne Ballkan saqe nje kengetare e njohur ne Bullgari te publikoje nje kenge ne gjuhen shqiptare  e per me teper dhe te hidhet ne tregun bullgar. Me pelqen aksenti i saj. Suksese Stefani! Kete vere ne Shqiperi 100%! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.