Header Ads

Rita Ora dhe Dua Lipa ne "BRITs Awards"


Rita Ora dhe Dua Lipa ishin dy shqiptaret prezente ne ceremonite e cmimeve "BRITs Awards" te cilat cuditerisht nuk jane "perplasur" me njera-tjetren as ne festen zyrtare te ketij eventi nga "Nokia - Mix Radio" ku u fotografuan ne tapet.  E teksa ne feste te dyja dukeshin super, te njejten gje s'mund te themi per fustanin e verdhe Prada te Rites ne tapetin e kuq, e cila  e bente te dukej si nje limon me kembe lol. Shumica e revistave te modes e vlersuan si nje prej te veshurave me bukur te nates, e dime, e lexuam, por keto "revista" mesaduket s'kane qene ndonjehere ne ndonje dasem shqiptare fshati, por s'ka problem paska qene Miuccia sa per ti nxjerre mallin Rites lol. 
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.