Header Ads

Tuna - Babe


A eshte kenge e re kjo apo kenge e vjeter e papublikuar dhe e hedhur tani ne YouTube? Pyes, sepse nga menyra e te kenduarit me kujton repertorin e vjeter te Tunes, por dhe sepse duket qe nuk do kete video per kete kenge, sepse ne titull shkruhet se kjo eshte videoja zyrtare apo grafika zyrtare me mire. Tuna nuk publikon asnjehere kenge para videos ndaj dhe na beri te mendojme kete. 

Puna me kete kenge eshte se pjesa e pare nuk me pelqen fare, ndoshta prej 101 bejbeve. Une bejbe, ti bejbe, ne bejbe, bejbe, grrrrrr e direkt mbas bejbe uuuuuuuuu. Pastaj pjesa e dyte ( min 2:19) me pelqen jashtezakonisht shume dhe me kujton kenget RnB te fillim viteve '90. Si i behet? 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.