Header Ads

X Factor Albania kete jave shnderrohet ne nje spektakel te vertete


Ne kishim deshire ta fillonim kete lajm me videon e Tunes, Getoarit dhe Cozmanit ne XFactor javen e shkuar, sepse ishte nje interpretim cool, por Klan nuk e ka hedhur online, ndaj...sorry! Gjithsesi nese menduat se java e shkuar ofroi spektakel te vertete, mos lini pa pare kete jave. Ne kemi mesuar se pervec finalisteve te viteve te shkuara ne X Factor te cilet do interpretojne ne parafinale, kater emra te medhenj te skenes shqiptare do ngjiten ne skene per te kenduar ne duete me kater finalistet duke premtuar nje nate bombe!  Flori Mumajesi, Elita 5, Elhaida Dani dhe Miriam Cani jane emrat e te ftuarve. Ne nuk e dime egzaktesisht se kush do kendoj me ke, por po mendojme Elhaida me Saren si italiane qe eshte, Elita 5 me Senadin si komshinj qe jane, Flori me Enxhin se i ngjan shume Nores me te cilen ai bashkepunon dhe Miriami me Ergin. Nje nate qe nuk do ta humbasim, e ju gjithashtu!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.