Header Ads

XFactor Albania - 1Direction nuk do jene ne finale, Arilena sjell kengen e re, Flori pershendet


Kater jane gjysem finalistet e "X Factor Albania" te cilet sot luftojne per titullin e fituesit ne nje spektakel me plote te ftuar nga skena e muzikes shqiptare e ndoshta dhe me nje kenge premiere nga Alban Skenderaj i cili duhej te kishte publikuar videon e re dje por ende nuk e ka publikuar. Nje tjeter element surprize i spektaklit do jete dhe pershendetja e kirjuesit Simon Cowell (shih foton) me te cilin Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu jane takuar gjate kesaj jave. Ne te njejten kohe producentet kane njoftuar se grupi One Direction nuk do te jete i ftuar ne finale, per shkak te kerkesave te medhaja financiare. Ndersa nga te parashikuarit e ftuar per netet finale, Elhaida Dani mesojme se nuk do te jete me. Sot do jene te ftuar Flori Mumajesi, Elita 5 e Juliana Pasha, ndersa fituesja e vjetshme Arilena do publikoj videokengen e re. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.