Header Ads

Ardian Bujupi ft LINDVR - All Night


Shume me ka pelqyer kjo kenge dhe gjithmone kujtova se e kisha postuar por mesaduket paska harruar. Qe te ishte perfekte fare, duhej te kishte marr pak nga basi i Ying Yang Twins. Sidoqofte me pelqen shume.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.