Header Ads

Ardit Cuni kendon - "Je Ti" te Alban Skenderaj


Zakonisht, nje kenge kaq e mrekullueshme sa "E di" prej Alban Skenderaj, une jam i mendimit se duhet lene pa u prekur, jo vetem se Albani ka nje ze te vecante, por dhe sepse njerzit e kane kaq perzemer saqe eshte veshtire te ambientohesh me nje version tjeter. Gjithsesi Arditi ka bere nje pune te mire. Degjojeni me poshte. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.