Header Ads

Gena ft Zzap & Chriss - Duhet


"Duhet" eshte nje kenge e bukur nga Gena dhe Zzap & Chriss, te cilet vazhdojne te dominojne suksesshem tregun shqiptar te muzikes. Videoja eshte e kendshme dhe pse pak jorealiste. Nje femer shqiptare qe ja dredh dy djemve shqiptare ne te njejten kohe dhe ata nuk e kane problem? PO PRA PO! Hahahahahaha! Plas lufta e trete dhe e katert boterore. E ajo qe vjen tek apartamenti dhe ben si e cuditur dhe iken moskokcarese. Hahahhahaha! Femrat shqiptare dhe kur kane faj, vec me i pa ato femrat aty ja kishte bere gropen hahahhahahaha. Nejse fabul e bukur. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.