Header Ads

Ciljeta ne hitparejdin japonez me "Shake It"


Kenga "Shake It" e Spankers (perfshire ne albumin "Party Up") ne bashkepunim me Adam Clay, Navigator dhe ...tarararatatata CILJETEN ka arritur te klasifikohet fuqishem ne hitparejdin japonez (burimi iTunes) duke arritur ne vendin e katert te klasifikimit Dance. Ne te njejten kohe ne Top200 kenga ka debutuar ne vendin e 186. Me poshte ne po ju sjellim dhe nje fragment te kenges. Suksese Ciljeta! 

1 comment:

  1. Kam pershtypjen qe po te jetonte Ciljeta ne USA do tu bente "PORNOSTAR" .
    Se kto tipare ka !
    Per Kengetare nuk ja vlen fare , s´kendon dot live se s´ka ze e gjora.

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.