Header Ads

VJ ft RobTwizz - HandsUP


Hey V.J!!! HEEEYYY! Shume mire mund ta kishte kenduar vetem te gjithe kengen, e them kete pasi Rob Twizz eshte pak i shpejte ne rrepim dhe sikur bie ndesh me pjesen tjeter, por serisht kenga eshte cool, mua me pelqen. Gjithashtu me pelqen fakti qe V.J eshte kengetarja me moskokcarse ne Shqipe. Tu sjell pak Lil Kim ne stil me pellushin e te brendshmet, me luv her! 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.