Header Ads

Elina Duni ne prill publikon albumin "Muza e zeze"


Pas "Ne Tirane", Elina Duni ka bere te ditur se shume shpejt sjell nje album te plote ne gjuhen shqipe i cili mban titullin "Muza e zeze". Ky album permban gjithsej 15 kenge te regjistruara ne studion "Homebasesound" ne Prishtine dhe do te publikohet ne muajin prill. Promovimi i "Muza e zeze" do te behet ne festivalin "DAM" ne Kosove. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.