Header Ads

Hersi - One Night's Anger -(Video) Eurovison Albania


Me ne fund ja ku kemi versionin perfundimtar te perfaqsueses shqiptare ne Eurovision - "One Night's Anger" nga Hersi (Hersiana Matmuja). Ky version eshte ne anglisht dhe ne na pelqen. Nese live interpretohet po kaq mire sa dhe versioni i studios, kemi shanse per ne finale. Persa i perket videos, ahhhhhhhhhhh gje me te cuditshme nuk kam pare. Nuk di pse videot tona ne Eurovision (pervec Rones) jane kaq tmerr?!!! Hersi buze ujit me nje fustan...jallaaaa qe ku e ka gjet?! Pastaj njeri qe fluteron mbi koken e saj teksa ajo kendon, pastaj hopa ne kal, ne biciklete dhe me fustan te kuq e taka ne mal? Ky shoku pastaj qe i bie kitares elektronike ne pyll per qejf si me e pat me wi-fi, Hersi duke vrapuar...dhe me ne fund nje burr mbi kal? Hahahahahaha! Do kete qene pronari i kalit, ka thene ju jap kalin pa leke po do dale dhe une ne video lmao. Me pelqejne pjeset me biciklete dhe pjesa ku Hersi kercen/kendon me tere fuqi ne sfondin me grafik. Biles videoja do kish qene super sikur te jepej thjesht Hersi duke ngare bicikleten neper qytete te ndryshme. Po i jap kaq rendesi videos, sepse dihet qe ne festivale te tilla ka nje rendesi 50-50, por te pakten kenga eshte e bukur. 

1 comment:

 1. Video skanadaloze !
  Kush e ka bere regjizimin paj Zotin se kan len kokrren e namit.
  Stili i kengetares, si gabelet e prroit.
  Floket si XHXHILE MOJ XHIXHILE ............
  Kenga hajt mo shtyje karrocen e Dylit ...........
  E gjitha kjo, ELEMINIM qysh ne naten e par e te Eurovison.

  ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.