Header Ads

Ne Durres hajdutet cmontojne makinen


Perfundimisht Shqiperia eshte rikthyer ne Nju Jorkun e viteve '80 ku gjera te tilla ndodhnin shpesh. Mesaduket kur politikanet tane premtojne shnderrimin e Shqiperise ne nje vend perendimor (cfaredo kuptimi te kete ai premtim) kete paskan pasur ndermend. Mbani forte grate o burra, se do dilni nga dyqani do i gjeni dhe ato cullak ne mes te rruges, kesht si ka ardhur puna. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.