Header Ads

Rita Ora - I Will Never Let You Down - Degjo kengen e plote


Me ne fund ja ku u publikua dhe "I Will Never Let You Down" e cila pritet te jete dhe ne vendin e pare te hitparejdit anglez kete jave. Videoja e kenges do te publikohet sot ne darke. Kjo eshte nje kenge shume e mire British Pop, ne Amerike nuk e shoh te kete sukses, ndoshta ne nje version me te ngadalte dhe me country. Personalisht as nuk me pelqen as me pelqen. Dmth, mund ta degjoj ne radio dhe mund ti kushtoj vemendje, sepse eshte Rita, por jo aq sa ta vendos ne iPhone. Gjithsesi kenga them se do kete sukses, sepse eshte perfekte per radio dhe per adoleshente, dy grupe qe mbasin dhe konsumatorin me te madh. Une mezi pres diten kur Rita te kete ne dore teresisht prodhimin e albumit te saj. Ai do jete dhe albumi me i mire i karrieres se Ores. Gjithsesi ne gjithmone do ta ♥ Riten, jo vetem se e kemi tonen por, sepse eshte tip! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.