Header Ads

Tony Dovolani ne "Dancing with the Stars" me NeNe Leakes


NeNe Leakes, duket se i ka qejf shqiptaret. Fillimisht u perfol se ishte e lidhur me nje biznesmen shqiptar ne Amerike, e tani ne "Dancing with the Stars" ajo perzgjedh Tony si partnerin e saj. Nje prej personazheve me te njohur te programeve vertet tv , NeNe e " Real Houswives of Atlanta" dhe "I Dream of NeNe: The Wedding" eshte njekohesisht dhe nje prej personazheve me te drejtperdrejte, agresive, por dhe plot humor ne tv. Sidoqofte, si ne temperament dhe ne pamje duket se kombinohen shume mire me njeri-tjetrin. Ndoshta kjo do te thote dhe nje fitore tjeter per Tony? Ja urojme! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.