Header Ads

Bebe Rexha publikon faqen zyrtare


Sigurisht qe ju mund ta keni ne listen e te gjitha rrjeteve sociale, por me ne fund Bebe Rexha ka hapur faqen e saj zyrtare ne internet ne www.BebeRexha.com ku shume shpejt do te gjeni informacionet e para rreth kengetares si dhe foto, lajme rreth aktivitetit te saj, turneut etj. Gjithashtu, lancimi i kesaj faqe sinjalizon zyrtarisht "hapjen" e fushates per promovimin e albumit te saj. Tatatattatatataata! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.